Наші послуги

Урок верхової їзди

Навчитися керувати і взаємодіяти з конем можна в будь-якому віці, головне – захотіти! Навіть якщо ви ніколи не сиділи в сідлі, або навпаки, маєте багато досвіду за плечима – у нас ви зможете пізнавати нове і вдосконалювати свої вміння.

Навчання проходить індивідуально, ви маєте можливість вибрати інструктора. Тривалість заняття – 45 хв.

Заняття проводяться цілий рік (є можливість займатися як у відкритому, так і критому манежі), в будь-який зручний для вас час, за попереднім записом.

Вартість занять різниться для дітей і дорослих:

 • разове заняття для дітей (до 14 років) – 200 грн
 • разове заняття для дорослих – 250 грн

Для бажаючих займатися на постійній основі є можливість взяти абонемент на місяць (вартість дитячого / дорослого):

 • абонемент на 4 заняття – 600/700 грн
 • абонемент на 8 занять – 1100/1200 грн
 • абонемент на 12 занять – 1400/1800 грн
image1-1024x682
 • image

Професійні тренування

Наступний етап після освоєння базових навичок верхової їзди – професійні тренування. Існує кілька основних напрямків кінного спорту: конкур і виїздка. У нашому Комплексі Ви зможете як досягти нових висот у конкурі, так і навчитися виконувати зі своїм конем безліч елементів вищої школи верхової їзди.

Кінний спорт – спорт без обмежень. Присвятити себе професійним заняттям можна в будь-якому віці, головне – вибрати напрямок, який Вам до душі.

Наші тренера – діючі спортсмени, постійно вдосконалюють свою кваліфікацію на аренах всеукраїнських і міжнародних змагань, допоможуть Вам отримати нові навички та стати справжнім спортсменом.

Вартість професійних тренувань обмовляється індивідуально.

Оренда конів

Якщо Ви мрієте про свого коня, або ж починаєте пробувати себе в аматорському або професійному спорті, Ви можете відчути себе коневласником, орендувавши кіня в нашому Комплексі.

Оренда коня відкриє безліч можливостей, стане серйозним кроком у розвитку Вас як спортсмена. Займаючись тільки з одним конем, ви станете одним цілим, зможете домогтися висот в кінному спорті.

Оренда допоможе Вам зрозуміти, чи готові Ви до покупки коня, чи готові Ви пов’язати своє життя з цими прекрасними тваринами.

IMG_4887_2web
 • _MG_6836

Пансіон для Вашого коня

Наш Комплекс – безперечно кращий будинок для Вашого коня у всій Запорізькій області. У нас Ви зможете повноцінно тренуватися в будь-який час року, а Ваш Кінь буде швидко і легко відновлюватися після роботи завдяки умовам утримання.

Що входить в пансіон:

 • Просторий, світлий, чистий денник 3 * 4 м;
 • Повноцінне годування різноманітними кормами (овес, висівки, ячмінь, кукурудза, сіно);
 • Щоденний вигул Коня в леваді;
 • Користування усією інфраструктурою Комплексу (амунічнік, мийка і сушка для коней, відкритий і закритий манеж, кухня, роздягальні);
 • Цілодобове спостереження за Вашим вихованцем.

Оренда альтанки для відпочинку

Якщо ви втомилися від міської суєти і хочете провести час на природі, поряд здивовижними і благородними тваринами, взяти урок з верхової їзди абопросто покататися на коні, а також відпочити в колі друзів на територіїкомплексу, то ми люб’язно надамо в оренду затишну альтанку з мангалом длягарного відпочинку.
 • 1836a9o10ve
 • 1

Фотосесії

Бажаєте отримати дивовижні портрети і фото з нашими кіньми, на чорному тлі або на природі, верхи або поруч з конем? Кінно-спортивний комплекс “Centaur” люб’язно надасть Вам таку можливість.

Ви можете приїхати зі своїм фотографом і взяти вподобаного Вам кіня в оренду для фотосесії, або ми можемо запросити для вас одного з наших фотографів.

Детальна інформація та запис на фотосесії за нашими телефонами або через контактну форму нижче.

Транспортування

Кінно-спортивний комплекс “Centaur” може надати Вам послугу з транспортування коней.

Перевезення здійснюється шести або двомісним просторим коневозом, обладнаними всім необхідним для комфортного транспортування коней.

За більш детальною інформацією телефонуйте нам або залишайте заявки через контактну форму нижче.

bockmann-2horse-1-sm
 • iAmCf54SRtE1

(Русский) Разведение лошадей